Продукти та Ринки збуту

Наша стратегія - сконцентрувати нашу діяльність на  тих ринках збуту, де ми можемо  сприяти створенню нових можливостей для наших клієнтів, шляхом розробки інноваційних та конкурентоспроможних рішень з урахуванням нинішніх і майбутніх потреб кінцевого споживача.

Товари Широкого Споживання та Охорона здоров'я

  Markets-ConsumerGoods_Healt Click to enlarge
Завдяки різноманіттю рішень, Solvay прагне поліпшити якість та простоту використання продуктів щоденного споживання. Розчини, на основі спеціальних сурфактантів, полімери та флуоровмісні рідини сприяють підвищенню ефективності миючих засобів та продуктів особистої гігієни. Полімери, поліаміди та «інтелектуальні волокна» використовуються в текстильній промисловості для виробництва одягу з особливими характеристиками. Різноманітні ацетати целюлози знаходять попит на ринку фільтрів для цигарок. Для фахівців з галузі охорони здоров'я Група розробляє цілу низку продуктів, включаючи полімери спеціального призначення для біологічно сумісних медичних імплантатів, проміжні продукти синтезу та бікарбонат натрію для шипучих пігулок

Автомобільна промисловість та Аеронавтика

  Markets-Automotive_Aeronaut Click to enlarge
Автомобільній промисловості Solvay пропонує поліаміди, полімери спеціального призначення та композити, які підвищують робочі характеристики та значною мірою сприяють виробництву більш легких транспортних засобів. Флуоровмісні електроліти та літієві солі підвищують ефективність батарей. Розробки Групи Solvay, наприклад, оксиди рідкоземельних металів для каталізу та оксиди кремнію для маркування шин, дозволяють  виробникам автотранспорту незмінно відповідати рівню постійно зростаючих світових стандартів. Такі властивості передових рішень Solvay, як хімічна, механічна та термічна стійкість, знаходять попит на ринку аеронавтики, покращуючи ефективність та підвищуючи безпеку літаків.

Сільське господарство, Харчова та кормова галузі

  Markets-Agro_Feed_Food Click to enlarge
Продукти та рішення Solvay задовольняють потреби виробників на всіх етапах виробництва харчової продукції. Починаючи з вирощування сільськогосподарських культур, Solvay пропонує похідні гуару, флуоровмісні речовини та розчинники, які захищають посіви та підвищують врожайність, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. На стадії виробництва продуктів харчування, ряд ванілінів сприяє більш корисним для здоров'я дієтам, наприклад, дозволяючи зменшити вміст жирів та цукру у бакалійних товарах. Бікарбонат натрію сприяє збалансуванню дієти і зберігає здоров'я тварин. Врешті-решт, ацетат целюлози використовується при виробництві екологічного пакування для харчових продуктів.

Енергетика та Навколишнє середовище

  Aerial view of forest Click to enlarge
Solvay підтримує компанії, які працюють на енергетичних ринках, у  прагненні до підвищення продуктивності і зниження витрат. Гуар та поверхнево-активні речовини використовуються для видобутку нафти і газу. ПВДФ плівки підвищують ефективність і довговічність сонячних панелей, в той час як солі літію вдосконалюють робочі характеристики батарей. Технології та інновації Solvay використовуються для виробництва енергії з біомаси. Промисловим партнерам Solvay пропонує свій досвід з оптимізації енергоспоживання. Крім того, Solvay надає рішення щодо зменшення забруднення повітря, води та ґрунту.

Житлове та промислове будівництво

  Markets-Building_Constructi Click to enlarge
Завдяки продукції Solvay стає можливим проектування споруд, які одночасно є більш екораціональними, безпечними для життя та споживають менше енергії. Розробки компанії використовуються під час виробництва листового скла і подвійних та потрійних віконних склопакетів, які відповідають жорстким екологічним вимогам. Флуоровмісні продукти забезпечують виробництво високоякісних ізоляційних пін. Розчинники, які розкладаються біоорганізмами, використовуються у фарбах і екопокриттях. А також, флуорополімери та високотехнологічні пластики збільшують вогнестійкість електричних компонентів та кабелів. 

Електротехніка та Електроніка

  Digital tablet Click to enlarge
Завдяки спеціальним полімерам компанії Solvay перед виробниками, які втілюють новітні рішення, розроблюючи OLED-технології, створюючи планшети та смартфони, негнучкі та гнучкі дисплеї, комп'ютерні процесори та блоки пам'яті, а також напівпровідники, що містять рідкоземельні метали, відкриваються нові перспективи у розробці конструкції, підвищенні рівня безпеки та вдосконаленні ефективності. Для виробництва електричних перемикачів Solvay розробляє спеціальні продукти та фторовані поліаміди з роз’єднувальними та вогнетривкими властивостями. Також, компанія пропонуємо екологічні рішення, а саме, переробка рідкоземельних металів та поліаміди на біологічній основі. 

Використання в промисловості

  Markets-IndustrialApplicati Click to enlarge
Solvay пропонує різним галузям промисловості реагенти та напівпродукти, які відповідають вимогам щодо конкурентоспроможності та охороні навколишнього середовища.